preloader

SEM

SEM (Search Engine Marketing)

SEM anlamı; Search Engine Marketing, yani Arama Motoru Pazarlaması’dır. Arama motorları üzerindeki sponsorlu listeleme ve reklamlı sonuçları kapsamayan çalışmalardır. SEM stratejisi ile daha az zamanda, vakit kaybetmeden ve az maliyet ile Google’da üst sıralara çıkabilirsiniz. SEO organik olarak internet dünyasında büyümeyi sağlarken SEM daha kısa zamanda sonuç almanızı sağlayacaktır. 

Medyaad SEM ekibi yani GOOGLE arama motoru uzmanları, markanın hedefleri doğrultusunda yaş, cinsiyet, lokayon ilgi alanı hedeflemeli yayınları, en uygun birim maliyetlerle sonuça ulaştırmak için çalışır.

1

Fully Responsive

2

Device Testing

3

Clean & Modern

4

Great Experience

Whether You’re Looking For Answers, Would Like To Solve The Problem.

Grursus mal suada faci lisis Lorem ipsum dolarorit more a ametion the consectetur elit. Vesti at bulum nec odio aea the dumm ipsumm ipsum that dolocons rsus mal suada and fadolorit to the consectetur elit. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary on the Internet. It uses a dictionary of over 200 at Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks