preloader

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı (Social Media Marketing)

Sosyal medya reklamcılığı, internette bulunan sosyal paylaşım siteleri üzerinden yapılan her türlü reklam faaliyetlerine denmektedir. İnternet ve sosyal medya platformlarını kullanan bireylerin sayısı her geçen gün artmaktadır. İşletmeler de buna bağlı olarak sosyal medyada yer alarak markalarını büyük kitlelere duyuruyor. Böylelikle işletmeler daha çok müşteriye ulaşmayı hedefleyerek reklam yatırımlarını bu doğrultuda yapıyorlar.Sosyal medyada, reklam kampanyaları oluşturduktan sonra takibini yaparak kullanıcılarla olan etkileşimleri kolayca ölçümlenebilir. Bu ölçümleme sonucunda dijital pazarlama stratejinizi ve yönteminizi daha doğru bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Medyaad social medya uzmanları(Facebook, INSTAGRAM, Twitter, Linkedin) markanın hedefleri doğrultusunda yaş, cinsiyet, lokasyon ilgi alanı hedeflemeli yayınları, en uygun birim maliyetlerle sonuca ulaştırmak için çalışır.

1

Fully Responsive

2

Device Testing

3

Clean & Modern

4

Great Experience

Whether You’re Looking For Answers, Would Like To Solve The Problem.

Grursus mal suada faci lisis Lorem ipsum dolarorit more a ametion the consectetur elit. Vesti at bulum nec odio aea the dumm ipsumm ipsum that dolocons rsus mal suada and fadolorit to the consectetur elit. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary on the Internet. It uses a dictionary of over 200 at Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks